Контакты:т 097-197-8551т/ф (044) 503-6808E-mail: zemdok.com.ua@gmail.com

Про приватизацію земельних ділянок

Перше, що треба знати про приватизацію земельних ділянок - це те що приватизація дуже відповідальна річ. Її законодавче оформлення повинно бути беззаперечно вірним. Тому людині якій довелося цим займатися, про приватизацію земельних ділянок, повинна знати: точний перелік документів, які потрібні для приватизації й куди звертатися.

По-перше треба отримати дозвіл на приватизацію земельних ділянок(або ділянки). Для цього потрібно звернутися до сільської ради(яка відповідальна за дану ділянку) з прохання про надання дозволу. Це одне з найголовнішого, що треба знати про приватизацію земельних ділянок, без дозволу приватизацію земельних ділянок проводити неможливо.

По-друге отримати акт на землю. Цим займається фірми по землеустрою, цих фірм багато й вони знають про приватизацію земельних ділянок усе. Але обов’язково звертайтесь до професіоналів(це дуже важливо!). Вони займатимуться замірами землі, при цьому межі ділянки повинні бути узгоджені з сусідами. Також вони визначать координати ділянки й розроблять кадастровий план. Після закінчення оформлення акту, приватизація ділянок буде закінчена. Це все що треба знати про приватизацію земельних ділянок, щоб у вас все вийшло добре.