Контакты:т 097-197-8551т/ф (044) 503-6808E-mail: zemdok.com.ua@gmail.com

Приватне підприємство «ЗЕМ-ДОК»

Приватне підприємство «ЗЕМ-ДОК» було створене в 2006 році з метою та завданням надавати послуги у сфері проведення землевпорядних робіт на території України.

На підприємстві підібрані ті кваліфікаційні працівники , які досить таки дійсно мають здібності у сфері землевпорядкування та кадастру за багато років стажу роботи.

В цілому так сталося , що наше підприємство виконувало та виконує роботи в усіх найбільш розвинутих районах які користуються попитом в Київській області. До нашого підприємства звертаються громадяни різні за рівнем достатку. Саме цікаво, що звертаються громадяни яким вже виконувалась чи виконується робота в сфері землевпорядкування , та ті фірми і землевпорядні організації не в змозі виконати взяті на себе завдання. В такому разі ми, включаючи всі свої можливості та зв’язки завершуємо роботу до кінця чим і вдячні нам люди.

Не зважаючи на труднощі у сфері землеустрою , представників державних посад які змінюються постійно на своїх місцях – роботи виконуються нами на належному рівні і досить швидко.

Саме найголовніше в нашій роботі - задовільнити фізичних та юридичних осіб яким виконуються послуги , якісно та в строки визначені в договорі на виконання робіт.